SK zástava Slovensky  |   NL zástava Nederlands  |   EN zástava English  |   DE zástava Deutsch  |   HU zástava Magyar  |   RU zástava По русски  |   PL zástava Polski

Tel. 0902 913 677
info@lx.sk

Realitná kancelária LX > Profil spoločnosti LX Reality

Profil spoločnosti LX Reality

Ing. Iveta Zaťovičová

riaditeľka a spolumajiteľka firmy

Ing. Iveta Zaťovičováznak Absolvent Slovenskej realitnej akadémieSpolumajiteľka a riaditeľka firmy. Predtým pracovala v Tatra banke ako riaditeľka pobočky. Vo firme LX Reality, s.r.o. pôsobí aj ako výkonný pracovník, to znamená, že pri väčšine realitných obchodov budete v kontakte práve s ňou. V spolupráci s externým právnikom zabezpečuje prípravu kúpnych a iných zmlúv v spojitosti s nehnuteľnosťami.
Od 15.6.2007 je absolventkou Slovenskej realitnej akadémie.
(náhľad osvedčenia Slovenskej realitnej akadémie)

 

Drs. Rudolf Kooijman

konateľ a spolumajiteľ firmy

Drs. Rudolf KooijmanHolanďan, v Holandsku aj na Slovensku registrovaný ako súdny prekladateľ a tlmočník z jazyka holandského, ruského, slovenského a českého. Plynule hovorí ôsmmi jazykmi, doteraz prekladal z 20 jazykov. Ako prekladateľ a tlmočník má bohatú 15-ročnú prax, v roku 1996 pri návšteve prezidenta Kováča v Holandsku bol oficiálnym tlmočníkom holandskej kráľovnej. Na Slovensko sa presťahoval v septembri 2006, aby zrealizoval svoj sen – mať na Slovensku vlastnú prekladateľskú agentúru a realitnú kanceláriu.

Príhovory Drs. Rudolfa Kooijmana »

 

Ing. Pavel Gender

obchodný zástupca pre región Banská Bystrica, Banská Štiavnica a Zvolen

Ing. Pavel GenderOd roku 1992 podniká v oblasti realít a cestovného ruchu. Vie oceniť možnosti a perspektívy ponúkaných nehnuteľností. Aktívne sa zúčastňuje práce v združení Banskobystrický geomontánny park, ktorého cieľom je obnova banských pamiatok a ich využitie v cestovnom ruchu. Vydáva časopis Bystrický permon pre popularizáciu vedy, umenia a cestovného ruchu v regióne mesta Banská Bystrica. Je členom Medzinárodného centra pozitívneho myslenia.
 

 

 

 

Ing. Bianka Mederiová

asistentka

Ing. Bianka MederiováNaša najmladšia kolegynka, pracuje v našej firme od apríla 2014. Vyštudovala na Vysokej škole poľnohospodárskej v Nitre, odbor bezpečnosť a kontrola potravín. U nás má na starosti celý servis okolo prekladov. Ovláda dobre maďarský jazyk, pasívne anglický jazyk.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Komplexné služby v oblasti realít

Cieľom našej realitnej kancelárie je poskytovať sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností svojim klientom. Tím pracovníkov, ktorý u nás pracuje, má dlhoročné skúsenosti s poskytovaním obchodných služieb na profesionálnej úrovni. Svojho klienta sprevádzame počas celej kúpno-predajnej trasy od prejavenia záujmu o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti až po realizáciu kúpnej resp. nájomnej zmluvy. Obchodný rozhovor s klientom sa uskutočňuje v priestoroch pobočiek a zastúpení v Lučenci, Rimavskej Sobote, Banskej Bystrici, Brezne a Leviciach.

Prečo LX?

Chceme aby značka LX znamenala pre nášho klienta niečo príjemné a ľahko zapamätateľné, a zabezpečila mu prostredníctvom našej služby luxusné vybavenie služby pri získaní nového priestoru, ktorý bude preňho v ďalšej životnej etape elixírom.

Navštívte aj domovskú stránku spoločnosti www.lx.sk.

 

Nehnuteľnosti
so zníženými cenami
»

Nehnuteľnosti
súrne na predaj
»

LxReality na Facebooku LX Reality na Facebooku »


 

 

 

 

SÍDLO FIRMY:

Lučenec
Begova 11
Tel. 0902 913 677
Fax 047 43 20 750

Pobočky:

Lučenec
Begova 11 
Tel. 0902 913 677
Fax 047 43 20 750

Zastúpenia:

Banská Bystrica

Horná 48
Tel. 0905 265 784

 

LX Preklady - Preklady a tlmočenie 
Slowakije.sk

Ceny v EUR sú prepočítané kurzom
1€ = 30,1260 Sk